Yerli korku filmi İşaretliler: Kurban'dan fragman yayınlandı

19.288 Gösterim
12 Mayıs 2023 18:03
Yerli korku filmi İşaretliler: Kurban'dan fragman yayınlandı

Başarılı bir hayat süren Simge'nin bir gün kapısına gelen kediyi eve almasıyla hayatının değişmesini konu alan İşaretliler: Kurban filminden fragman yayınlandı. Korku gerilim filmi, 26 Mayıs 2023 tarihinde vizyona girecek.


Yönetmenliğini Bülent Terzioğlu'nun üstlendiği, Kemal Öğün'ün ise senaryosunu kaleme aldığı EMN Yapım'ın yeni korku gerilim filmi İşaretliler: Kurban'dan ilk fragman yayınlandı.

 

Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Simge baskıcı annesinden ve ilgisiz babasından erken yaşta ayrılmış ailesinden kopuk bir hayat sürmektedir. Birlikte müzik yaptığı ve beraber yaşadığı sevgilisi Burak ile Rock barlarda grubuyla birlikte sahne alan başarılı bir vokalisttir. Her şeyin yolunda gittiği bir sabah kapısında bulduğu bir kediyi eve almasıyla hayatı, metafizik bir hal alarak giderek korkunçlaşan bir duruma dönüşür.

 

Mistik bir gerilimi merkeze alan filmin oyuncu kadrosunda Yıldız Ustabaş, İpek Tenolcay, Muhammed Cangören, Fırat Çöloğlu, Levent Sülün, Dila Kavasoğlu, Mehmet Çepiç, Betül Dinçer, Ayten Demirkol ve Ahmet Özdemir gibi isimler yer alıyor. 

 

26 Mayıs 2023 tarihinde vizyona girecek olan İşaretliler: Kurban filminin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.