Tomb Raider sinemalarda: Filmden hediyeler kazanma fırsatı Box Office Türkiye'de!

1.839 Gösterim
3 Nisan 2018 10:37
Tomb Raider sinemalarda: Filmden hediyeler kazanma fırsatı Box Office Türkiye'de!

16 Mart'ta vizyonda yerini alan Tomb Raider filminden orijinal hediyeler kazanma fırsatı Box Office Türkiye'de!


Alicia Vikander'in sevilen video oyun karakteri Lara Croft'a hayat verdiği Tomb Raider, 16 Mart'ta vizyondaki yerini alarak seyirciyle buluşmuştu. Vizyon macerası hâlâ devam eden filmden temalı orijinal hediyeler kazanma fırsatı Box Office Türkiye'de!

 

Box Office Türkiye'nin resmi Twitter hesabında, yarın (4 Nisan) saat 11.00'da başlayacak olan ve 5 Nisan 11.00'a kadar sürecek olan yarışmada, filmle ilgili soruyu RTleyip doğru yanıtı veren kişiler, random.org ile yapılacak çekilişle Tomb Raider tasarımlı orijinal hediyeler kazanma fırsatını yakalayacak. Bu orijinal hediyeleri kazanmak için Box Office Türkiye resmi Twitter sayfasını takipte kalın!

Lara Croft neredeyse genç bir kızken, ortadan birdenbire kaybolan egzantrik, maceracı bir babanın, asi kızıdır. Şimdilerde 21 yaşında, Doğu Londra'da yaşayan, bisikletle kuryelik yapan ve zar zor kirasını ödeyen amaçsız genç bir kızdır. Azimle kendi yolunda ilerlerken, babasının gittiğini kabullenmediği gibi bıraktığı mirası da reddetmektedir. Gerçeklerle yüzleşerek ilerlediği hayatında babasız 7 yıl geçmiştir. Lara, onu, babasının gizemli ölümüne götürecek şifreleri çözmesini sağlayacak şeyin ne olduğunun henüz farkında değildir. Bildiği her şeyi geride bırakan Lara, babasının son görüldüğü yere, efsanelere konu olmuş Japonya yakınlarında mistik bir adada bulunan mezara doğru yola çıkar. Fakat bu görev onun için kolay olmayacaktır. Sadece adaya çıkmak bile yeteri kadar tehlikelidir. Bilinmeyene doğru çıktığı bu yolculukta, Lara, hayatı boyunca yaşayabileceği en büyük zorluklarla karşılaşacaktır. Bu garip ve zorlu olaylar karşısında; keskin zekası, gözü karalığı ve asi ruhundan başka hiçbir şeyi yoktur ve limitlerinin üzerine çıkmak için elinden geleni yapması gerektiğinin farkındadır. Bu tehlikeli maceradan sağ olarak çıkarsa "Tomb Raider" olacaktır.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.