Tom Holland'ın başrolünde yer aldığı Cherry'den yeni görseller yayınlandı

2.708 Gösterim
25 Kasım 2020 15:30
Tom Holland'ın başrolünde yer aldığı Cherry'den yeni görseller yayınlandı

Russo Kardeşlerin Avengers: Endgame'den sonra çektikleri ilk film olan ve başrolünde Tom Holland'ın yer aldığı Cherry'den yeni görseller yayınlandı.


Avengers: Endgame'i yönettikten sonra Relic ve Extraction gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Anthony Russo ve Joe Russo, Marvel Sinematik Evreni'nde birlikte çalıştıkları Tom Holland ile yönetmen koltuğuna geri dönüyor.

 

Hayatında hiçbir şeyin iyi gitmediği bir dönemde askere yazılıp Irak'ta sıhhiyeci olarak görev yapan Cherry, psikolojik olarak öncekinden daha kötü bir şekilde görevden döner ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu (PTSD) ile boğuşur. Yaşadığı bunalımın üstesinden gelmek için uyuşturucuya başvuran Cherry, aldığı uyuşturuculara para yetiştirebilmek için banka soygunlarına başlar. Uyuşturucu batağına daha çok düştükçe Cherry'nin soygunları da artar.

 

Holland'a Ciara Bravo, Nicole Forester, Kelli Berglund, Thomas Lennon, Jack Reynor, Michael Gandolfini gibi isimlerin eşlik ettiği filmin, ABD'de 26 Şubat'ta gösterime girmesi, 12 Mart'tan itibaren ise Apple TV+'da yayınlanması planlanıyor.

 

Kaynak: Vanity Fair

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.