Tokyo Vice dizisinden ilk fragman yayınlandı

1.894 Gösterim
15 Mart 2022 14:06
Tokyo Vice dizisinden ilk fragman yayınlandı

Amerikalı bir gazetecinin, Japon yeraltı dünyası üzerinde çalışırken yaşadıklarını konu alan Tokyo Vice'tan fragman yayınlandı. Pilot bölümünü usta sinemacı Michael Mann'in yönettiği dizi, 7 Nisan'dan itibaren HBO Max'te olacak.


Kariyerinin büyük kısmını Japonya'da geçiren Amerikalı yazar Jake Adelstein'in, Japonya'nın en büyük gazetelerinden birinde çalışan ilk yabancı gazeteci olarak görev aldığı sürede yaşadıklarını anlattığı Tokyo Vice: An American Reporter on the Police Beat in Japan adlı kitabına dayanan Tokyo Vice dizisinden fragman yayınlandı. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizi, 7 Nisan'dan itibaren HBO Max'te izleyiciyle buluşacak.

 

90'ların sonlarında Tokyo'da geçen dizide, son olarak en iyi film dalında Oscar adayı olan West Side Story'de rol alan Ansel Elgort, Japonya'da rüşdünü ispat etmeye çalışırken kendisini yeraltı suç dünyasının tehlikeli sularında bulan muhabir Jake Adelstein'i canlandırırken, Ken Watanabe, Rachel Keller, Ella Rumpf, Tomohisa Yamashita gibi isimler ünlü oyuncuya eşlik ediyor. Dizinin pilot bölümü, Oscar adaylıkları bulunan Emmy ödüllü usta yönetmen Michael Mann tarafından çekilirken, sonraki bölümlerde Destin Daniel Cretton ve Hikari yönetmen koltuğunda oturuyor.

 

Dizinin ilk üç bölümü 7 Nisan'da yayınlandıktan sonra kalan bölümler her hafta iki bölüm olacak şekilde gösterime girecek. Tokyo Vice'tan yayınlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: The Playlist

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.