Sundance Film Festivali'nde büyük beğeni toplayan Sorry to Bother You'dan yeni fragman!

2.343 Gösterim
18 Mayıs 2018 12:02
Sundance Film Festivali'nde büyük beğeni toplayan Sorry to Bother You'dan yeni fragman!

Lakeith Stanfield ve Tessa Thompson'ın başrolünde yer aldığı Sorry to Bother You; özgüvensiz bir tele pazarlamacının, işinde onu başarıya ulaştıracak anahtarı bulmasının ardından olayların onu bambaşka bir diyara sürükleyişini ele alıyor.


2018 Sundance Film Festivali'nde büyük beğeni toplayan, Boots Riley'nin ilk uzun metrajı Sorry to Bother You; Cassius Green adlı özgüvensiz bir tele pazarlamacının, bir iş arkadaşından aldığı öğüt sonrasında Green'i iş hayatında başarıya ulaştıracak anahtarı bulması ve bu anahtarın onu artık bambaşka bir dünyaya sürükleyişini hikâye ediniyor. Günümüz dünyasının alternatif bir versiyonunda geçen filmin başrollerini Thor: Ragnarok'ta Valkyrie olarak karşımıza çıkan Tessa Thompson ve Atlanta dizisindeki rolüyle adından söz ettirmeye devam Lakeith Stanfield paylaşıyor.

Kadrosunda Armie HammerDanny Glover, Steven Yeun, Omari Hardwick ve Terry Crews gibi isimlerin yer aldığı Sorry to Bother You, 6 Temmuz tarihinde ABD'de vizyona girecek. Bu yazın merakla beklenenlerinden olan filmin yayınlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.