Scarlett Johansson nasıl bir Black Widow filmi istediğini açıkladı

6.716 Gösterim
19 Mart 2018 12:04
Scarlett Johansson nasıl bir Black Widow filmi istediğini açıkladı

Marvel, dünden bugüne en çok eleştiri aldığı konulardan biri olan Black Widow'un solo film projesi için sonunda bir adım atmış ve geçtiğimiz aylarda evrenin sevilen kahramanı için solo film hazırlıklarına başlandığı duyurulmuştu. 


Henüz geliştirme aşamasında olan proje için olası senaristler arasında en çok adı geçen isim Jac Schaeffer olurken uzun yıllardır Black Widow karakterine hayat veren Scarlett Johansson bu solo film için oldukça istekli olduğunu ve nasıl bir Black Widow filmi istediğini şu sözlerle dile getirdi:

 

Bu karaktere hayat vermeyi seviyorum ve bana kalırsa bu, Widow'u hayatında bir kez olsun, yalnız kendi için bağımsız ve faal seçimler yapan; kendi başına bir kadın olarak keşfetmek için bir fırsat. Bildiğiniz üzere, her zaman böylesi bir fırsata sahip değildi. Bahsettiğim bu kritere uyuyorsa, o halde bunu yapmak istiyorum.

 

Black Widow'un, Marvel Sinematik Evreni'ne katıldığı günden beri takım oyuncusu olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda Johansson'un tüm incelikleriyle karakteri ön plana çıkaracak bir solo filmde ısrarcı olması oldukça haklı gözüküyor. Bu solo film projesi öncesinde, Scarlett Johansson Black Widow olarak Avengers: Infinity War'da izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen film, 27 Nisan 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

 

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.