Saoirse Ronan'ın başrolünde yer aldığı Lady Bird'den Türkçe altyazılı fragman yayınlandı

3.308 Gösterim
21 Kasım 2017 11:00
Saoirse Ronan'ın başrolünde yer aldığı Lady Bird'den Türkçe altyazılı fragman yayınlandı

Greta Gerwig'nin ikinci yönetmenlik deneyimi olan Lady Bird'den Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.


Noah Baumbach'ın Frances Ha filmindeki Frances başrolüyle büyük çıkışını gerçekleştiren Greta Gerwig, ikinci yönetmenlik deneyimi olan Lady Bird (Uğur Böceği) filmiyle cesur ve yeni bir sinematik ses ortaya koyuyor. Bir anne ile ergenlik çağındaki kızı arasındaki çalkantılı bağı hem mizahi hem de duygusal yönüyle sergileyen film genç bir kız olan Christine, annesi gibi olmamak için büyük bir mücadeleye rağmen tıpkı annesi gibi oluşuna yakın bir mercekten bakma olanağı sunuyor.

 

Christine'nin annesi, babasının işini kaybetmesinden sonra ailesini ayakta tutmak için yorulmak bilmeden çalışan bir hemşiredir. Sacramento, California’da 2002 yılında, hızla değişen Amerikan ekonomisinin ortasında geçen Uğur Böceği bizi şekillendiren ilişkilere, bizi tanımlayan inançlara ve yuva adını verdiğimiz yerin benzersiz güzelliğine etkileyici bir bakış sunuyor.

Uğur Böceği'nde Christine başrolüne Saoirse Ronan hayat verirken Lauire Metcalf, Christine'in annesi Marion McPherson olarak karşımıza çıkıyor. Odeya RushTimothée Chalamet, Lucas Hedges gibi isimlerin yer aldığı Uğur Böceği, 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyondaki yerini alarak seyirciyle bulaşacak.

 

Filmin yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.