Resident Evil: Welcome to Raccoon City'den fragman yayınlandı

3.999 Gösterim
8 Ekim 2021 09:16
Resident Evil: Welcome to Raccoon City'den fragman yayınlandı

Resident Evil serisinin orijinine dönerek Raccoon City'nin çökmeye başladığı gece yaşananları odağına alan Resident Evil: Raccoon Şehri (Resident Evil: Welcome to Raccoon City)'nden fragman yayınlandı.


Video oyun dünyasının en ünlü serilerinden biri olan Resident Evil, Milla Jovovich'in başrolünde sinemaya uyarlanmış, altı filmden oluşan Alice karakterinin hikâyesi Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: The Final Chapter) ile son bulmuştu. Yaklaşık beş yıl sonra gelen Resident Evil: Raccoon Şehri (Resident Evil: Welcome to Raccoon City) ise Raccoon City'nin tüm dünyaya sıçrayacak karanlık gecesine odaklanıyor.

 

Önceki altı filme kıyasla video oyun serisine daha sadık olduğu yapımcılar tarafından da belirtilen ve korku ögelerinin bu kez aksiyona ağır bastığı filmde; Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell, Tom Hopper, Avan Jogia, Donal Logue, Neal McDonough gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda 47 Meters Down filmiyle tanınan Johannes Roberts'ın oturduğu film, ülkemizde 3 Aralık'ta gösterime girecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.