Nicolas Cage'in kendini oynadığı The Unbearable Weight of Massive Talent'tan fragman!

3.895 Gösterim
10 Mart 2022 17:44
Nicolas Cage'in kendini oynadığı The Unbearable Weight of Massive Talent'tan fragman!

Nicolas Cage'in kendisini oynadığı suç komedisi The Unbearable Weight of Massive Talent'tan fragman yayınlandı. Cage'e Pedro Pascal ve Tiffany Haddish'in eşlik ettiği film, ülkemizde 29 Nisan'da gösterime girecek.


2010'lu yıllar sonrası yaptığı film tercihleriyle farklı bir kariyer çizgisi takip eden Nicolas Cage, parodi ya da değil, bir şekilde popüler kültürün bir parçası olmaya devam ediyor. Birçok sanatçıya hâlâ ilham vermeye devam eden Cage, yeni filmi The Unbearable Weight of Massive Talent'ta kendisinin kariyeri su götürmez bir şekilde yokuş aşağı gitmiş bir versiyonuna hayat veriyor.

 

Artık istediği işleri alamaz olan ve parası da suyunu çekmeye başlayan Nic Cage, kendisinin büyük bir hayranı olan zengin Javi'nin doğum gününe katılması için gelen $1 milyonluk teklifi kabul eder. Javi ile iyi anlaşan Cage, CIA tarafından Javi'nin mafyatik yanını öğrenen ve CIA için gizli ajanlık yapmak durumunda kalır.

 

Nicolas Cage'e Pedro Pascal, Tiffany Haddish, Ike Barinholtz, Neil Patrick Harris, Sharon Horgan gibi isimlerin eşlik ettiği film, ülkemizde 29 Nisan 2022'de sinemalarda gösterimde olacak.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.