Merakla beklenen Creed II'den Türkçe altyazılı fragman!

3.128 Gösterim
20 Haziran 2018 17:05
Merakla beklenen Creed II'den Türkçe altyazılı fragman!

Merakla beklenen Creed II'den Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı.


Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan'ın başrolleri paylaştığı 2015 yapımlı Creed, dünya genelinde $173 milyon hasılat ederek gişe beklentilerinin üzerine çıkmakla beraber aldığı iyi eleştirilerle de başarısını ortaya koymuştu. Yönetmen koltuğuna bu kez Steven Caple Jr.'ın oturduğu Creed II'de, Jordan'ın hayat verdiği Adonis Creed'in dengeye oturmaya başlayan hayatı, kişisel sorumlulukları ve büyük bir mücadele vermek zorunda kalacağı önemli maçı üzerinden ilerleyerek karakterin hikâyesine devam ediliyor.

Cheo Hodari Coker, Sylvester Stallone ve Ryan Coogler'ın senaryosunu kaleme aldığı Creed II'de, Stallone ve Michael B. Jordan rollerine geri dönerken filmin kadrosunda Tessa Thompson, Wood Harris, Florian Munteanu, Phylicia Rashad ve Andre Ward gibi isimler yer alıyor. Dolph Lundgren ise Rocky serisinin unutulmaz karakterlerinden biri olan Ivan Drago'yla kadroya katılıyor.

 

Merakla beklenen Creed II, 11 Ocak 2019 tarihinde ülkemizde seyirciyle buluşacak. Filmden yayınlanan Türkçe altyazılı fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.