Men In Black'in yeni filminin vizyon tarihi belli oldu

2.760 Gösterim
13 Ekim 2017 10:03
Men In Black'in yeni filminin vizyon tarihi belli oldu

Will Smith ve Tommy Lee Jones ile efsaneleşen Men In Black serisinin spin-off'u için yaratılacak karakterler şimdiden büyük merak uyandırdı.


90'ların sonundan 2000'lere uzanan üçlemesinin yönetmen koltuğunda Barry Sonnenfeld'in oturduğu, Tommy Lee Jones ve Will Smith'le özdeşleşmiş Men In Black spin-off olarak sinemaya geri dönüyor.

 

1997'deki ilk filmiyle büyük beğeni toplamış filmin uzun yıllar devam edecek bir seri olması daha o zamanlardan belliyken Sony Pictures'ın açıklamasına göre Men In Black devam filmi yerine spin-off olarak çekilecek ve 2019'da vizyondaki yerini alacak. Sony Pictures başlarda bu filmi Men In Black ve 21 Jump Street karışımı bir film olarak düşünürken sonrasında yalnızca Men In Black'in spin-off'u olmasında karar kılmış.

 

Spin-off'un yapımcılığını Laurie MacDonald ve Walker Parkes üstlenirken; Parkes, Smith ve Lee Jones dahil olmak üzere önceki serinin yıldızlarının bu filmde olmayacağını ve yeni bir ekip kurulacağını belirtti. Iron Man, Transformers gibi filmlerden tanıdığımız Matt Holloway ve Art Marcum senaryosunu yazacağı yeni film 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.