Marvel Sinematik Evreni'nin 4. fazı için bir video yayınlandı

6.221 Gösterim
3 Mayıs 2021 17:55
Marvel Sinematik Evreni'nin 4. fazı için bir video yayınlandı

Marvel, sinemada Black Widow ile başlayacak olan Marvel Sinematik Evreni 4. fazı için özel bir tanıtım videosu yayınladı. Video ile Angelina Jolie'li Eternals'tan ilk görseller paylaşılırken Black Panther II ve Captain Marvel 2'nin yeni isimleri de duyuruldu.


Bu yılın başında WandaVision ile başlayan Marvel Sinematik Evreni 4. fazında filmler de birer birer izleyici karşısına çıkacak. Temmuz ayında Black Widow ile birlikte tam bir yıl içerisinde 7 MCU filmini gösterime sokacak olan Marvel, evrenin 4. faza nasıl geldiğini özetleyen ve 4. faz filmlerinden görüntü ve bilgilerin yer aldığı özel bir video yayınladı.

 

Videonun en çarpıcı anı, Oscar ödüllü Chloe Zhao'nun yönettiği, oyuncu kadrosunda Angelina Jolie'nin yer aldığı Eternals'tan ilk görüntülerin yer aldığı bölümler diyebiliriz. Videoda ayrıca Black Panther II'nun yeni adının Black Panther: Wakanda Forever, Captain Marvel 2'nun yeni isminin ise The Marvels olduğu duyuruldu. Ant-Man and the Wasp: Quantumania'nın vizyon tarihi 17 Şubat 2023 olarak belirlenirken, 4. faz filmlerinin de logoları güncellendi. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Marvel Sinematik Evreni'nin gelecek filmlerine değindiğimiz videolara ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.