Martin Scorsese'nin Al Pacino, Robert De Niro ve Joe Pesci gibi isimleri bir araya getiren filmi The Irishman'den son fragman!

5.788 Gösterim
19 Kasım 2019 18:17
Martin Scorsese'nin Al Pacino, Robert De Niro ve Joe Pesci gibi isimleri bir araya getiren filmi The Irishman'den son fragman!

Martin Scorsese'nin merakla beklenen ve sınırlı gösterimlerinde büyük övgülere mazhar olan yeni filmi The Irishman'den son fragman yayınlandı.


Her ne kadar usta yönetmen Martin Scorsese bu sıralar Marvel'la ilgili dipsiz bir tartışmanın içerisinde yer alsa da kısa zamanda veteran sinemacının yeni filmi The Irishman'in Netflix'te yayınlanmasıyla gündem nihayet değişecek gibi duruyor. ABD'deki sınırlı vizyon macerası boyunca övgülere mazhar olan filmden, yayınlanmasının arifesinde son bir fragman yayınlandı.

 

Netflix, yaptığı sınırlı geleneksel gösterimlerin box office raporlarını açıklamasa da tahminlere göre ABD'de üç haftada ulaştığı en yüksek salon sayısı 173 olan bir dağıtımla yaklaşık $2,4 milyon hasılat elde The Irishman, Türkiye'de yürürlüğe giren Yeni Sinema Kanununda yer alan "Vizyonda yer alan filmler, gösterime girdiği tarihin üzerinden beş ay geçmeden ücretli yayın yapılan kablo, uydu, karasal, internet ve diğer ortamlarda yayınlanamaz." maddesi gereğince Türkiye'de seyirciyle sinemalarda buluşamayacak olan film, 27 Kasım'dan itibaren Netflix'te yayında olacak. Al Pacino, Robert De Niro, Joe Pesci, Harvey Keitel gibi birçok usta ismi bir araya getiren filmde yayınlanan son fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.