Margot Robbie, Gotham City Sirens ile Harley Quinn olarak geri dönüyor

5.394 Gösterim
14 Aralık 2016 12:30
Margot Robbie, Gotham City Sirens ile Harley Quinn olarak geri dönüyor

Suicide Squad'ta birlikte çalışan yönetmen David Ayer ve ünlü oyuncu Margot Robbie, Gotham City Sirens ile yeniden bir araya geliyor. Aynı adlı çizgi-roman serisinden uyarlanacak olan filmde Margot Robbie yeniden Harley Quinn'e hayat verecek.


Suicide Squad belki tanıtımlarıyla oluşturulan izlenimin biraz uzağına düşen bir yapım oldu fakat seyirci birbirinden ünlü isimlerin hayat verdiği kötü karakterlerin macerasını izlemek için sinema salonlarındaki yerini aldı. Dünya genelinde $745 milyon hasılata ulaşan film, özellikle Deadshot ve Harley Quinn gibi karakterlere solo film gelebileceğinin sinyallerini vermişti. DC tarafından gelen açıklamaya göre Suicide Squad'ın yönetmeni David Ayer ve Harley Quinn'i canlandıran Margot Robbie, Gotham City Sirens için yeniden bir araya gelecek.

David Ayer'ın yapımcılığını üstlenip yöneteceği filmin senaryosu ise yeni Tomb Raider ve Sherlock Holmes 3'ü kaleme alan isimlerden Geneva Robertson-Dworet'e emanet edilmiş durumda. 2009 yılında DC tarafından yayınlanan Gotham City Sirens, Harley Quinn'in yanı sıra Catwoman ve Poison Ivy gibi karakterleri de barındırıyordu. Filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz netlik kazanmış değil.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.