Lakeith Stanfield ve Tessa Thompson'lı Sorry to Bother You'dan fragman yayınlandı

2.511 Gösterim
12 Mart 2018 12:35
Lakeith Stanfield ve Tessa Thompson'lı Sorry to Bother You'dan fragman yayınlandı

Bilim kurgu sularında gezen anlatısıyla 2018 Sundance Film Festivali'nin gözde yapımlarından biri olan Sorry to Bother You'dan fragman yayınlandı.


Dear White People ve Creed'le ilk çıkışını yaptıktan sonra Thor: Ragnarok ve Annihilation gibi yapımlarda yer alarak bu çıkışını sürdüren Tessa Thompson ile Short Term 12 filmiyle sinemaya adım attıktan sonra arka arkaya Atlanta, Get Out, Death Note popüler yapımlarda adından söz ettiren Lakeith Stanfield'in başrollerinde yer aldığı Sorry to Bother You, Sundance Film Festivali'nde bir miktar sansasyon yaratmayı başarmıştı.

 

Günümüz dünyasının alternatif bir versiyonunda geçen hikâyede, işinde özgüven eksikliği yaşayan siyah bir tele pazarlamacının, başka bir siyah iş arkadaşından aldığı "Telefonda beyaz biriymişsin gibi konuşmalısın!" öğüdünü tutmasıyla çığrından çıkan olaylar konu ediliyor. Rap müzikle adını duyuran Boots Riley'nin yazıp yönettiği filmde, Stanfield ve Thompson'a Danny Glover, Armie Hammer, Steven Yeun, Omari Hardwick, Terry Crews gibi isimler eşlik ediyor. SXSW'da gösterimi düzenlenen film, ABD'de 6 Temmuz'da gösterime girecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.