Jason Statham'ın başrolünde yer aldığı The Meg filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı

5.673 Gösterim
10 Nisan 2018 11:35
Jason Statham'ın başrolünde yer aldığı The Meg filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı

Steve Alten'ın bilim-kurgu ve korku özelliklerini taşıyan aynı adlı roman serisinden sinemaya uyarlanan The Meg'in yönetmen koltuğunda Phenomenon filmi ve National Treasure serisiyle yakından tanıdığımız Jon Turteltaub oturuyor.


Yönetmenliği için başta Eli Roth'un düşünüldüğü The Meg'in başrolünü Jason Statham üstlenirken filmin kadrosunda Ruby Rose, Bingbing Li, Rainn Wilson, Robert Taylor ve Cliff Curtis gibi isimler yer alıyor. Jon Turteltaub'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin senaryosu Dean Georfaris ve Jon Hoeber'in kaleminden çıkarken soyu tükenmiş bir yaratıkla karşılaşarak eski korkuların geri dönüşüne ışık tutan filmin konusu şu şekilde:

 

Neslinin tükendiği sanılan devasa bir yaratık Pasifik Okyanusu'nun en derin noktalarından birinde, uluslararası araştırma programında görev alan derin sular denizaltı mürettebatının karşısına çıkarak onlara saldırır. Tarih öncesinden gelen Megaladon adlı 22 metrelik köpek balığı karşısında zaman daralırken deniz kurtartma uzmanı dalgıç Jonas Taylor, mürettebatı kurtarmak için Çinli deniz bilimci Dr. Minway Zhang tarafından işe alınır. Yıllar öncesinde bu ürkütücü yaratıkla karşı karşıya gelen Taylor, şimdi gelmiş geçmiş en büyük yırtıcıyla tekrar yüz yüze gelmek ve korkularının önüne geçip hayatını riske atarak herkesi kurtarmak zorundadır.

Derin sulardaki büyük tehdidin konu edildiği The Meg, 24 Ağustos 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Filmden yayınlanan Türkçe altyazılı fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.