Hugh Jackman'lı Logan'ın kötüsünden ilk görsel

3.472 Gösterim
11 Ekim 2016 14:00
Hugh Jackman'lı Logan'ın kötüsünden ilk görsel

Hugh Jackman'ı son kez Wolverine olarak izleyeceğimiz Logan'dan, Profesör X ile filmin ana kötüsü Pierce'ın da içerisinde bulunduğu görseller yayınlandı.


X-Men serisinin favori karakterlerinden biri olan Wolverine'in sinema macerası, kendisiyle özdeşleşen Hugh Jackman'ın performansı vesilesiyle X-Men filmlerinden farklı bir yöne evrilmişti. Kendi filmlerine kavuşan Wolverine'in hikâyesi, X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine) ve Wolverine (The Wolverine) filmleriyle devam etmişti. Arada X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past) filminde de yer alan Hugh Jackman'ı (Oyuncu son X-Men filmi Apocalypse'te de ufak bir cameoda bulunmuştu) son kez Wolverine olarak izleyeceğimiz Logan'ın afişi geçen günler içerisinde yayınlanmıştı.

Afişle beraber Logan'dan yeni görseller de düşmeye başladı. 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmden, Patrick Stewart'ın yeniden hayat vereceği Profesör X ve Narcos dizisiyle tanınan Boyd Holbrook'un canlandıracağı sayborg ordusu Reavers'ın başındaki kötü karakter Donald Pierce'ın aralarında bulunduğu görseller yayınlandı. Görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.