Disney'in CEO'su X-Men, Fantastic Four ve Deadpool'un Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olacağını açıkladı

5.215 Gösterim
15 Aralık 2017 11:50
Disney'in CEO'su X-Men, Fantastic Four ve Deadpool'un Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olacağını açıkladı

X-Men, Fantastic Four ve Deadpool, Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor.


Geçtiğimiz gün resmi olarak gerçekleştirilen The Walt Disney Co.'nun 20th Century Fox'un büyük bir bölümünü bünyesine kattığı anlaşmasından sonra merakla beklenen haberlerden biri de Fox'un, ve dolayısıyla artık Disney'in, hak sahibi olduğu birçok süper kahraman yapımının Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olma ihtimaliydi.

 

Beklenen haber kısa bir süre içerisinde Disney CEO'su Bob Iger'dan geldi. X-Men, Fantastic Four ve Deadpool'un Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olacağını şu sözlerle duyurdu Iger:

 

X-Men, Fantastic Four ve Deadpool'u da dahil ederek Marvel Sinematik Evreni'ni genişletmeyi dört gözle bekliyoruz.

 

Deadline'a göre, Iger'ın yartırımcılarla yaptığı görüşmenin akabinde gelen bu açıklama hangi kahramanların Marvel Sinematik Evreni'ne katılacağı sorusunu aydınlatmış oldu. Bu haberle beraber, Disney'in Deadpool için R derecelendirmesine müsade edeceği ve belki de Marvel'ın bir süredir aradığı "R derecelendirme markası" geliştirme fırsatına sahip olacağı söylentileri de doğuyor.

 

Iger'ın açıklaması aynı zamanda, iki ayrı Marvel film evreninin olmayacağını da açıklığa kavuşturmuş oldu. Daha önce yapılmış filmleri bir kenara bırakırsak, bundan sonra bu karakterlere dair her şey, Kevin Feige'ın inşa ettiği Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçası olacak.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.