Deadpool 2'den Logan'a özel bir sahne yayınlandı

7.913 Gösterim
6 Mart 2017 14:00
Deadpool 2'den Logan'a özel bir sahne yayınlandı

İlk filmin başarısı sonrası merakla beklenen Deadpool 2'nin, hafta sonunda gösterime giren Logan'ın öncesinde yayınlanmak üzere çekilen tanıtım fragmanı paylaşıldı.


Deadpool'un Logan filminde ufak bir cameo gerçekleştireceği söylentileri birkaç ay önce yalanlanmıştı. Fakat Ryan Reynolds'ın canlandırdığı Deadpool, bir şekilde Logan gösterimlerine sızmanın yolunu bulmuşa benziyor. Kısa bir süre Fox tarafından Logan'ın süresine üç dakika ekleme yapılmış, geçen hafta içerisinde bunun filmden hemen önce yayınlanacak olan Deadpool 2 özel fragmanı olacağı ortaya çıkmıştı. Logan'ın gösterime girmesiyle Stan Lee'nin de yer aldığı bu özel video online olarak da paylaşıldı.

 

Türlü aksilikler sonucu (oyuncu seçimlerinin gecikmesi, ilk filmi çeken Tim Miller'ın kadrodan çıkması vs.) prodüksiyon aşamasına bir türlü geçemeyen Deadpool 2'den yayınlanan görüntüler, ilk filmden alışkın olduğumuz Deadpool mizahını taşıyor. 2018'in ilk çeyreğinde gösterime girmesi planlanan filmden yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.