Chadwick Boseman'ın başrolünde yer aldığı 21 Bridges filminden ilk fragman yayınlandı

2.091 Gösterim
25 Nisan 2019 16:27
Chadwick Boseman'ın başrolünde yer aldığı 21 Bridges filminden ilk fragman yayınlandı

Game of Thrones, Luther ve Penny Dreadful gibi dizilerle yakından tanıdığımız Brian Kirk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu ve Chadwick Boseman'ın başrolünde yer aldığı aksiyon filmi 21 Bridges'ten ilk fragman yayınlandı.


Yaşanan birtakım olaylar sonrasında itibarı kaybetmiş olan NYPD dedektifinin bir polis katilinin peşine düşerek kendi kurtuluşunu aradığı hikâyenin çevresinde gelişecek olan 21 Bridges'ın başrolünde yer alan dedektife Marvel Sinematik Evreni'nin çok ses getiren filmi Black Panther'le kariyerinde yeni bir döneme giriş yapan Chadwick Boseman hayat verirken filmin senaryosu World War Z ile yakından tanıdığımız Matthew Michael Carnahan ve Adam Mervis'in kaleminden çıkıyor.

 

J. K. Simmons, Taylor Kitsch, Sienna Miller ve Dave Pakinski gibi isimlerin kadroda Boseman'a eşlik edeceği 21 Bridges'ın yönetmen koltuğunda ise Brian Kirk oturuyor. Chadwick Boseman'ın MCU vesilesiyle daha önce beraber çalıştığı Anthony ve Joe Russo'nun yapımcılığını üstlendiği film, 12 Temmuz 2019 tarihinde ülkemizde seyirciyle buluşacak. Filmden yayınlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.