Box Office Türkiye Özel: Yılın en iddialı korku filmlerinden biri olan Hereditary'den Türkçe altyazılı fragman!

3.832 Gösterim
16 Mayıs 2018 15:10
Box Office Türkiye Özel: Yılın en iddialı korku filmlerinden biri olan Hereditary'den Türkçe altyazılı fragman!

Box Office Türkiye Özel: Yılın en iddialı korku filmlerinden biri olan Hereditary’den Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.


Son dönemde korku filmleri adına oldukça dikkate değer bir vitrine dönüşen Sundance Film Festivali’nde prömiyeri gerçekleşen ve övgülere mazhar olan Ari Aster’ın ilk uzun metrajı HereditaryGraham Ailesi'nin başı olan Ellen’ın ölümünün ardından başta kızı Annie ve ailenin diğer üyelerinin, Graham Ailesi'nin geçmişinde saklı, hiç bilmedikleri dehşetengiz sırları keşfetmeye başlamalarını ve her gün biraz daha karanlıklaşan bu aile mirasından kurtulmak için verdikleri mücadeleyi konu ediniyor.

 

A24 şirketinin bu yıl içerisinde vizyona girecek en iddialı yapımlarının başında gelen Hereditary’nin kadrosunda Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro ve Ann Dowd gibi isimler yer alıyor.

Ari Aster’ın yazıp yönettiği Hereditary, 08 Haziran 2018 tarihinden itibaren Türkiye'de vizyona girecek. Filmin ilk kez Box Office Türkiye'de yayınlanan Türkçe altyazılı yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.