Box Office Türkiye Özel: 27 Temmuz'da vizyona girecek Madame'dan Türkçe altyazılı fragman!

2.073 Gösterim
31 Mayıs 2018 13:00
Box Office Türkiye Özel: 27 Temmuz'da vizyona girecek Madame'dan Türkçe altyazılı fragman!

Box Office Türkiye Özel: 27 Temmuz'da vizyona girecek Madame'dan Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.


Bob ile Anne'in malikanesinde hizmetçi olarak çalışan Maria'nın bir akşam yemeğiyle birlikte değişen hayatını konu edinen Madame'ın başrollerini Oscar adaylığına sahip Toni Collette ve Harvey Keitel'la beraber Goya Ödülleri'nde iki adaylığı bulunan Rossy de Palma paylaşıyor. Amanda Sthers'ın yazıp yönettiği Madame'ın konusu ise şöyle: 

 

Amerikalı çift Bob ve Anne romantik şehir Paris’te bir malikaneye taşınmışlardır. Çift, yüksek sosyeteden dostları için özel bir akşam yemeği düzenleyecektir. Son dakikada eklenen bir konuk nedeniyle davetli sayısının 13’e çıkması, uğursuzluk getirecek diye mükemmeliyetçi ev sahibesini rahatsız eder. O da çözümü hizmetçisi Maria’nın 14. kişi olarak yemeğe katılmasında bulur. Tabii eksantrik ve aristokrat bir zengin gibi davranarak rol yapması şartıyla! Maria, yemekte rol yaparken tesadüfen sanat uzmanı konuk David ile yakınlaşınca olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir. Maria’nın gerçek kimliğini saklayarak romantik bir aşka yelken açması üzerine Anne, bu ilişkiyi bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

Michael Smiley, Tom Hughes ve Violaine Gillibert gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Madame, 27 Temmuz 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Filmin ilk kez Box Office Türkiye'de yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.