BlacKkKlansman ile yıldızı parlayan John David Washington, Christopher Nolan'ın yeni filminin başrolünde yer alacak

2.720 Gösterim
20 Mart 2019 12:21
BlacKkKlansman ile yıldızı parlayan John David Washington, Christopher Nolan'ın yeni filminin başrolünde yer alacak

Spike Lee'nin yönettiği BlackKkKlansman filmindeki performansıyla Altın Küre adaylığına layık görülen John David Washington, Christopher Nolan'ın yeni filminin başrolünde yer alacak.


Christopher Nolan'ın detayları henüz açıklanmayan yeni filmiyle ilgili ilk ciddi gelişme bu hafta içerisinde yaşandı. Variety'nin haberine göre, İngiliz sinemacının henüz ismi belli olmayan yeni filminin başrolünde John David Washington yer alacak.

Son olarak 2017 yılında gösterime giren ve dünya genelinde $527 milyon hasılata ulaşan Dunkirk ile seyircinin karşısına çıkan Christopher Nolan'ın yeni filminin vizyon tarihi 17 Temmuz 2020 olarak açıklanmıştı. Nolan'ın senaryosunu tamamladığı ve bu yıl içerisinde çekimlerine başlamayı planladığı filmin başrolünde yer alacak olan John David Washington ise, kendisi adına oldukça başarılı geçen 2018 yılını, performansıyla Altın Küre adaylığı kazandığı BlacKkKlansman başta olmak üzere The Old Man & the Gun ve Monsters and Men gibi yapımlarla geride bıraktı. Filmin kadrosunun önümüzdeki haftalarda iyice netleşmesi bekleniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.