Berkun Oya'nın yeni filmi Cici'den fragman yayınlandı

12.741 Gösterim
13 Ekim 2022 12:07
Berkun Oya'nın yeni filmi Cici'den fragman yayınlandı

Berkun Oya'nın Netflix için çektiği yeni filmi Cici'den fragman yayınlandı. Kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Fatih Artman, Olgun Şimşek, Ayça Bingöl ve Nur Sürer gibi isimlerin yer aldığı film, 27 Ekim'de Netflix'te yayınlanacak.


Netflix için 2020'de oldukça konuşulan Bir Başkadır dizisini, 2021'de ise Azizler filmini çeken Berkun Oya'nın, platformla üçüncü işbirliği olan Cici filminden fragman yayınlandı.

 

Berkun Oya'nın kaleme alıp yönetmenliğini üstlendiği Cici, acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir ailenin yaklaşık 30 yıl sonra eski evlerinde buluşmasını konu alıyor. Oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, İncinur Daşdemir, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek, Şevval Balkan ve Yılmaz Erdoğan gibi isimlerin yer aldığı filmde, aradan geçen uzun yıllardan sonra gerçekleşen bu buluşmayla birlikte bastırılmış duygular ve sırlar ortaya çıktıkça eski yaralar yeniden açılıyor.

 

Merakla beklenen film, 27 Ekim'den itibaren Netflix'te yayında olacak. Filmden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.