Efsane Takım: Bilim Kahramanları

2020 1s 27dk
Efsane Takım: Bilim Kahramanları

Filmin Türü

Animasyon

Yönetmen

Suat Emuce

Seslendirme

Aydoğan Temel, Ercan Demirel, Fatih Özkul


Vizyon Tarihi

7 Ekim 2022

Sinema Dağıtım

TME Films

Yapımcı

Dukka Medya

Ülke

Türkiye


Filmin Konusu & Detaylar

Animasyon

Film, geliştirdiği biyolojik silahla dünyayı tehdit eden Sutung'a karşı mücadele eden süper kahraman ekibi Efsane Takım'ın hikâyesini anlatıyor.

Geliştirmiş olduğu biyolojik bir silahla doğanın oksijen dengesini tersine çevirerek dünyayı büyük bir tehlikeye sürüklemek isteyen Sutung, örümcek robotlarıyla öncelikle Türkiye’de bulunan Beydağları, Kaçkar Dağları ve Kaz dağlarındaki ormanlara saldırmaktadır. Sutung’un imha planı hızla ilerlerken bu korkunç haber, dünyayı bu tür kötü planlardan kurtarmak ve korumak için kurulan Gizli Görevler Merkezi’ne ulaşmıştır. Merkezin yöneticisi Şef Ahmet, tarihimizdeki önemli bilim insanlarından esinlenerek yetiştirilen Efsane Takım’ı görevlendirecektir. Dünyayı kurtarmak için hemen harekete geçen Efsane Takım dört kişilik süper kahraman ekibidir; Hezârfen, donanımlı ve güçlü kanatları sayesinde uçabilmektedir. Cezeri, robotik kıyafeti ve mekanik savunma sistemi ile ekibin en güçlü üyesidir. Kimyager ve biyolog olan Hayyan, görünmezlik gücü sağlayan nano teknolojik kıyafetine sahiptir. Lagari ise özel kıyafeti sayesinde roketli uçuş yapabilmektedir ve aynı zamanda güçlü savunma sistemine sahiptir.

daha fazla göster

Filmin Oyuncu ve Yönetim Kadrosu

Yapım ve yönetimde emeği geçenler

Filmin Tarih ve İsim Değişiklikleri

Efsane Takım: Bilim Kahramanları filmin vizyon güncellemeleri
  • 20.05.2022 Vizyon tarihi 07.10.2022 olarak değişti.
  • 29.04.2022 Vizyon tarihi 02.09.2022 olarak değişti.
  • 29.04.2022 Filmin Adı; "Efsane Takım: Bilim Kahramanları" olarak değişti. (Eski Adı: "Efsane Takım Bilim Kahramanları" idi.)
  • 20.03.2020 Filmin tarihi ertelendi ve belirsiz olarak değişti.
  • 21.02.2020 Film, vizyon tarihi 03.04.2020 olarak anons edildi.
Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.