Zack Snyder imzalı Army of the Dead filminden fragman yayınlandı

3.483 Gösterim
13 Nisan 2021 18:54
Zack Snyder imzalı Army of the Dead filminden fragman yayınlandı

Zack Snyder'ın, 2004 yapımı Dawn of the Dead filminden sonra yeniden zombi türüne dönüş yaptığı Army of the Dead'den fragman yayınlandı. Film, 21 Mayıs'ta Netflix'te yayınlanacak.


2004 yılında ilk uzun metraj filmi olarak çektiği Ölülerin Şafağı (Dawn of the Dead)'ndan yıllar sonra zombi alt türüne dönüş yapan Zack Snyder'ın senaryosunu Shay Hatten ve Joby Harold ile birlikte kaleme aldığı Ölüler Ordusu (Army of the Dead)'nun oyuncu kadrosunda Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro gibi isimler yer alıyor.

 

21 Mayıs'ta Netflix'te yayınlanacak filmin konusu ise şöyle:

 

Doğup büyüdüğü Las Vegas'tan ayrılmak zorunda kalmış eski bir zombi savaşı kahramanı olan ve artık evi olarak gördüğü bir kasabanın dışındaki hamburgercide çalışan Scott Ward, kumarhane patronu Bly Tanaka'dan inanılmaz bir teklif alır: Şehir 32 saat içinde hükûmet tarafından nükleer silahlarla yok edilmeden önce zombi istilası altındaki karantina bölgesine girip, yer altındaki bir kasada duran 200 milyon doları ele geçirecektir. Kaybedecek pek bir şeyi kalmayan Ward bu zor görevi kabul eder ve soygun için ayak takımından oluşan uzman bir ekip kurar. Zaman giderek daralırken, açılması imkânsız denilen bir kasa söz konusuyken ve hem daha akıllı hem de daha hızlı olan Alfa zombiler sürüsü giderek yaklaşırken, şimdiye kadar teşebbüs edilen bu en büyük soygunda tek bir şey kesindir: Hayatta kalmayı başaranlar her şeyi alacaktır.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.