Warner Bros. Türkiye, aylık vizyon tarihi değişikliklerini açıkladı

2.698 Gösterim
29 Eylül 2020 10:45
Warner Bros. Türkiye, aylık vizyon tarihi değişikliklerini açıkladı

Türkiye dağıtımcılığını üstlendiği filmlerin vizyon tarihi değişikliklerini bir süredir aylık periyotlarla yayınlayan Warner Bros. Türkiye'nin son aylık güncellemesi ile Wonder Woman 1984'ün Türkiye vizyon tarihi onaylanmış oldu.


Warner Bros. Türkiye'nin yaptığı aylık vizyon takvimi güncellemesi sonucu Wonder Woman 1984'ün Türkiye için gösterim tarihi de 25 Aralık 2020 olarak onaylandı. Yine Warner Bros. Türkiye takviminde yer alan Sony Pictures filmleri Connected ve Happiest Season filmlerinin Türkiye vizyon tarihleri belirsiz bir tarihe ertelendi.

 

Wonder Woman 1984'ün global olarak vizyon tarihi, yaklaşık üç hafta öncesinde Warner Bros.'un duyurusuyla 25 Aralık 2020'ye ertelenmişti. Fakat iki önemli stüdyo olan Sony ve Warner Bros.'un filmlerinin Türkiye dağıtımcılığını üstlenen Warner Bros. Türkiye'nin bir süredir uygulamaya koyduğu vizyon takvimi güncellemelerini ayda bir kez toplu bir şekilde paylaşma kararı sebebiyle Wonder Woman 1984, bugüne kadar Türkiye'de 2 Ekim'de gösterime girecekmiş gibi takvimdeki yerini almıştı. Bugün Warner Bros. Türkiye cephesinden gelen duyuruyla birlikte Wonder Woman 1984'ün Türkiye vizyon tarihi, dünyanın geri kalanında olduğu gibi 25 Aralık 2020 olarak yer almış oldu. 

 

Bu vesileyle, Warner Bros. Türkiye'nin aldığı bahsi geçen kurum kararı gereği, firmanın bünyesinde yer alan filmlerin vizyon takvimi güncellemelerinin aylık periyotlarla gerçekleşeceğini kamuoyuyla tekrardan paylaşmış olalım.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.