Vizyonda bu hafta: 9 yeni film gösterimde!

2.401 Gösterim
13 Temmuz 2018 13:40
Vizyonda bu hafta: 9 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, yedisi yabancı olmak üzere toplamda dokuz yeni film gösterime giriyor.


Utku Uçar'ın yazıp yönettiği Bende Kal, bir berber dükkanı işleten Fikret ile bir grup arkadaşının bir olaylar silsilesi sonucu mafyayla karşı karşıya gelmesini anlatıyor.

The Midnight Meat Train filmiyle tanınan Ryûhei Kitamura'nın yönettiği Downrange, kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde arabalarının lastiğinin patlaması sonucu yolda kalan bir grup gencin kendilerini birer birer avlamaya çalışan acımasız bir keskin nişancıyla olan mücadelelerini anlatıyor.

Robert Guédiguian'ın yönettiği Deniz Kıyısındaki Ev, geçmişte yaşadıkları travmatik olay sonrası yolları ayrı düşen üç kardeşin, babalarının son günlerini yaşadığı villasında bir araya gelmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Rawson Marshall Thurber'ın yazıp yönettiği Skyscraper'da aksiyon yıldızı Dwayne Johnson, gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford'a hayat veriyor.

YouTube'da korku ve paranormal video içerikleriyle tanınan Nova Prospekt, çok beğenilen paylaşımı Kapalak Kızı'nın hikâyesini beyaz perdeye taşıyor.

Mary Shelley, Mary Wollstonecraft Godwin'in o dönemin en gözde romantik şairlerinden Percy Shelley ile başlayan aşkını ve akabinde Frakenstein'ı yazmasına kadar uzanan hikâyesini ele alıyor.

Otel Transilvanya serisinin üçüncü filmi olan Yaz Tatili, Kont Dracula ve ailesinin lüks bir canavar gemisinde başlayan tatil maceralarını anlatıyor.

Andrew Wiest'in yönetmenliğini üstlendiği The Forlorned, gördüğü ilan üzerine deniz feneri onarım işi için bir adaya giden Tom Doherty'nin lanetlendiği deniz fenerinde, geçmişiyle yüzleşmesini konu ediniyor.

Margot Robbie'nin başrolünde yer aldığı Terminal; meçhul ve karanlık bir şehrin kalbinde iki suikastçi, ölümcül bir hastalıkla savaşan bir öğretmen, gizemli bir hizmetli ve tehlikeli bir çifte hayat süren meraklı bir garsonun hikâyesini konu ediniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.