Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

6.139 Gösterim
15 Şubat 2019 12:25
Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film seyirciyle buluşuyor.


Yukito Kishiro'nun aynı adlı sevilen manga serisinden uyarlanan Alita: Battle Angel, hurdalıktan kurtarılan Alita isimli cyborgun, geçmişini anımsamak ve yeniden uyandığı yeni dünyada bir savaşçı olmak için verdiği mücadele sırasında yaşananları konu ediniyor.

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı, Asteriks ve Oburix'in, sihirli iksirin tarifini miras bırakacağı yetkin bir büyücü arayışında olan Büyüfix'e eşlik etmelerini anlatıyor.

Hayatın alınan en ufak kararlarla değiştiği düşüncesinden yola çıkan Bir Aşk İki Hayat'ta attıkları adımların sonucunda yolları kesişen Umut ve Deniz'in hikâyesi anlatılıyor.

Lisa Arnold yönetmenliğindeki Camp Cool Kids, utangaç bir genç olan Spence'in gittiği yaz kampında kabuğundan çıkarak yeni maceralara atılışını konu ediniyor.

Ciro Guerra ile Cristina Gallego'nun birlikte yönettiği Pájaros de verano (Birds of Passage), Kolombiya'da uyuşturucu kaçakçılığının palazlandığı bir dönemde bu işi himayesine almak isteyenlerin savaşının ortasında kalan bölge halkının hikâyesini anlatıyor.

Özgür Bakar yönetmenliğindeki serinin üçüncü filminde Altan ile Gürkan'ın maceraları kaldığı yerden devam ediyor.

Bidisha Chowdhury yönetmenliğindeki Şeytanın Büyüsü, Daniela adlı bir genç kızın geçmişten gelen lanetlerle mücadelesini konu ediniyor.

Julian Schnabel'in yönetmen koltuğuna oturduğu At Eternity's Gate, ünlü ressam Vincent van Gogh'un Arles'teki son zamanlarına ve sanatçının bilinmeyenlerine yakın bir mercek sunarken filmde Vincent van Gogh'a usta aktör Willem Dafoe hayat veriyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.