Vizyonda bu hafta: 7 yeni film gösterime giriyor

3.212 Gösterim
13 Ekim 2017 11:30
Vizyonda bu hafta: 7 yeni film gösterime giriyor

Hafta sonunda dördü yerli, üçü yabancı olmak üzere toplam yedi yeni film gösterime giriyor.


Yasemin Erkul Türkmenli'nin yönettiği, Seçkin Özdemir ile Tuvana Türkay'ın başrollerinde yer aldığı Bir Nefes Yeter, Yaman ile Nefes'in aşk hikâyesini anlatıyor.

Animasyon film Büyülü Kanatlar, çevresince çok sevilen Ateşböceği Dindin'in hikâyesini anlatıyor.

Peyami Safa'nın eserinden uyarlanan, Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü, yeni bir soygun için geri dönen iyiliksever hırsız Cingöz Recai'nin hikâyesini anlatıyor.

Ulaş Torun ve Algı Eke'nin yer aldığı Kayseri Aslanı: Çin İşi, büyük bir kumar borcu olan Ersin'in Kayseri'den Çin'e kadar uzanan hikâyesini anlatıyor.

Michael Haneke, bu yıl Cannes Film Festivali'nde yarışan yeni filmi Mutlu Son'da, alameti farikası olan sorunlu aileler, kuşaklararası intikam, bastırılmış suçluluk duygusunun yarattığı tahribat gibi temaları yeniden ele alırken arka planda da Avrupa'daki göçmen krizini anlatıyor.

Christopher Landon'ın yönettiği Ölüm Günün Kutlu Olsun, üniversite öğrencisi Tree'nin öldürüldüğü günü tüm detayları ve korkunç sonuyla tekrar tekrar yaşamasını konu ediniyor.

Orhan Eskiköy'ün yönettiği Taş, oğulları yirmi yıldır kayıp olan bir ailenin, evlerine gelen bir yabancının oğulları olduğuna inanmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.