Vizyonda bu hafta: 7 yeni film gösterimde!

2.643 Gösterim
30 Ağustos 2019 12:40
Vizyonda bu hafta: 7 yeni film gösterimde!

Ağustos ayının son hafta sonunda dördü yabancı, üçü yerli olmak üzere toplamda yedi yeni film seyirciyle buluşuyor.


Aleksandr Boguslavskiy'nin yönettiği Abigail, salgın hastalık kisvesi altında özel güçlere sahip insanların alıkoyulduğu bir ülkede yaşayan ve kendisi de özel güçlere sahip olan Abigail'in hikâyesini anlatıyor.

Pekin Bisikleti ve Sürünenler gibi filmlerin yönetmeni Xiaoshuai Wang, yeni filmi Elveda Oğlum'da Çin’in tek çocuk politikasının yıkıcı etkilerini derinden yaşayan bir çiftin hikâyesini konu ediniyor.

Hira Evren Işık'ın yönettiği İblis Esir-i Beden, astral seyahat ritüellerini denemek için yola çıkan dört arkadaşın hikâyesini anlatıyor.

Cats and Peachtopia, günlerini beraber geçiren kediler Pofuduk ve oğlu Lokum'un macerasını anlatıyor.

Burak Kuka'nın yönettiği Masal Şatosu - Sihirli Davet, ağabeyi ve arkadaşlarıyla güzel bir yaz tatili geçirmekte olan 11 yaşındaki Neşe'nin, masal alemine açılan bir kapıyı keşfetmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Mircin, kendilerini korkunç olayların içerisinde bulan bir grup arkadaşın hikâyesini anlatıyor.

Timothée Chalamet ile Elle Fanning'in başrollerini paylaştığı A Rainy Day in New York, hafta sonu için planladıkları New York gezisi sırasında kötü hava şartları ve tuhaf olaylar sonucu yolları ayrılan Gatsby ve Ashleigh'nin hikâyesini anlatıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.