Vizyonda bu hafta: 7 yeni film gösterimde!

2.456 Gösterim
7 Eylül 2018 11:55
Vizyonda bu hafta: 7 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda üçü yerli, dördü yabancı olmak üzere toplamda yedi yeni film seyirciyle buluşuyor.


Kodi Smit-McPhee'nin başrolünde yer aldığı Alpha, kabilesiyle çıktığı ilk av sırasında yaralanan ve öldüğü sanılarak terk edilen genç bir adam ile sürüsünden ayrı düşen bir kurdun dostluğunu anlatıyor.

Noel Cleary ve Sergio Delfino yönetmenliğindeki Arı Maya 2: Bal Oyunları; takım çalışması, dayanışma ve arkadaşlığının önemine dair bir hikâye anlatıyor.

Ahmet Karaman'ın yönetmenliğindeki Baba Nerdesin Kayboldum, babasının ölümünün ardından hayat ve aşka yeni bir perspektiften yaklaşmaya çalışan Aşkın'ın yaşadıklarını anlatıyor.

Ferhat Ergün'ün senaryosuna imza attığı, Süleyman Mert Özdemir'in yönettiği Keloğlan, ünlü masal kahramanı ve arkadaşlarının doğa ve hayvanları korumak adına verdikleri mücadeleyi konu ediniyor.

Belçim Bilgin'in oyuncu kadrosunda yer aldığı, Michael Soussan'ın yaşanmış gerçek anılarına dayanan Komplo, genç bir Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışan Soussan'ın gerçek hikâyesini ve onun Birleşmiş Milletler'in, Oil for Food (Yemek İçin Yağ) programına bağış toplama çabalarını anlatıyor.

Alman auteur Christian Petzold'un Berlin Film Festivali'nde dünya prömiyerini yapan filmi Transit, günümüzün göçmen krizine Avrupa'nın geçmişinden bakıyor.

Haydar Işık'ın yönettiği Zifir-i Azap, Hakan ve arkadaşlarının bir define peşinde kendilerini öngöremedikleri olaylar içerisinde bulmalarını konu ediniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.