Vizyonda bu hafta: 6 yeni film gösterimde!

4.113 Gösterim
23 Kasım 2018 12:27
Vizyonda bu hafta: 6 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda üçü yerli, üçü yabancı olmak üzere toplamda altı yeni film seyirciyle buluşuyor.


Çağan Irmak'ın yönettiği Bizi Hatırla, bir süre ihmal ettiği babasını rahatsızlandıktan sonra yanına alan Eşref ve ailesinin hikâyesini konu ediniyor.

Osman Kaya'nın yönetmenliğini üstlendiği Deliler Fatih'in Fermanı, II. Mehmet'in Eflak Voyvodası Vlad Tepeş'in zulümlerine bir son vermek için gönderdiği Deliler Birliği'nin hikâyesini anlatıyor.

Dr. Seuss'un sevilen klasiğinden uyarlanan Grinç, Noel'i çalmak üzere bir göreve çıkan fakat küçük bir kızın cömert bayram anlayışından etkilenerek değişen alaycı bir huysuzun hikâyesini anlatıyor.

Thomas Stuber'in yönettiği In den Gängen, izole bir hayatın peşindeki Christian'ın bir süpermarkette çalışmaya başlamasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu ve birçok farklı karakterin çevresinde gelişen Put Şeylere'nin kadrosunda Türkü Turan, Erkan Kolçak Köstendil ve Öner Erkan gibi isimler yer alıyor.

Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışan Leto, 1980'ler Leningrad'ında bir yaz günü başlıyor ve Sovyetler Birliği'nde rock'n'roll'un kaderini değiştiren kahramanları mercek altına alıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.