Vizyonda bu hafta: 11 yeni film gösterimde!

3.173 Gösterim
19 Nisan 2019 11:50
Vizyonda bu hafta: 11 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda beşi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda on bir yeni film seyirciyle buluşuyor.


Mads Mikkelsen'in başrolünde yer aldığı Arctic, ana karakteri Overgard'ın doğaya rağmen hayatta kalma mücadelesini konu ediniyor.

Başrolünde Nicole Kidman'ın yer aldığı Destroyer, erken polislik yıllarında bir çetedeki gizli görevi trajik olaylarla sonuçlanmış LAPD dedektifi Erin Bell'in ahlâki ve varoluşsal odisesinden yola çıkıyor.

Neil Jordan yönetmenliğindeki Greta, New York'ta kendi halinde hayat süren, nahif bir genç olan Frances'ın metroda bulduğu çantayı sahibine, yalnız yaşayan bir piyano öğretmeni Greta'ya teslim etmesiyle başlayan ve hızlı bir arkadaşlığa dönüşerek Greta'nın karanlık iç yüzünün ortaya çıkışını konu ediniyor.

Emre Çaltılı'nın yönettiği Hayatta Olmaz; üç çocukluk arkadaşının, olmasına imkân dahi vermedikleri şeylerin dile getirildikleri anda gerçekleşmesiyle başlarından geçenleri konu ediniyor.

Hello Kitty animasyonu, Hello Kitty ve arkadaşlarının maceralarını bu kez beyaz perdeye yansıtıyor.

Mustafa H. Öztürk'ün yönetmenliğini üstlendiği Kuklalı Köşk, canlı kuklaları çalıp zengin olma hayalleri kuran hırsızların başına gelen maceraları anlatıyor.

Linda Cardellini'nin başrolünde yer aldığı The Curse of La Llorona, nesillerdir vuku bulan La Llorona'nın lanetiyle mücadele etmek durumunda kalan bir sosyal hizmet görevlisi ve çocuklarının hikâyesini anlatıyor.

Burak Akyol'un yönetmenliğini üstlendiği Meteler, bir yüzbaşının sekiz komandosunu hayatta tutabilmek için verdiği mücadeleyi hikâye ediniyor.

Yönetmen Hermann Vaske, David Bowie'den Pedro Almodóvar'a Nelson Mandela'dan Stephen Hawking'e felsefe, siyaset, bilim ve sanat dünyasından onlarca farklı ünlü simaya aynı soruyu soruyor: "Neden yaratıcısınız?"

O İş Bende, sefa içinde yaşayan fakat varlıklı babasının iflas edip hastalanması sonrası üzerine kalan borçları ödemenin yollarını arayan Mert'in hikâyesini anlatıyor.

2012 yapımlı ilk filmi El Yazısı'yla tanınan Ali Vatansever'in yeni filmi Saf, Fikitepede'de bir gecekonduda yaşayan genç bir çiftin kentesel dönüşüm söylentilerinin akabinde değişen hayatlarını konu ediniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.