Train to Busan'ın devam filmi Peninsula'dan fragman yayınlandı

6.564 Gösterim
2 Nisan 2020 12:30
Train to Busan'ın devam filmi Peninsula'dan fragman yayınlandı

2016 yılında gösterime giren Zombi Ekspresi (Train to Busan)'nin sonrasında yaşananları anlatan Peninsula'dan fragman yayınlandı.


2016 yılında gösterime girdikten sonra Güney Kore'de büyük bir hite dönüşerek toplamda 11 milyondan fazla seyirciye ulaşan ve ülkede an itibarıyla tüm zamanların en çok izlenen 14. filmi olan Train to Busan ile aynı evrende yer alan Peninsula'dan fragman yayınlandı.

 

İlk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğunda Yeon Sang-ho'nun oturduğu Peninsula, Train to Busan'da yaşananların dört yıl sonrasında geçiyor. Kore'yi saran zombi istilasından çıkmayı başaran bir askeri odağına alan film, bu askerin değerli bir şeyi geri getirmek için istilanın merkezine doğru çıktığı zorlu görevde, enfekte olmadan hayatta kalanlarla tanışmasıyla birlikte gelişen olayları konu ediniyor.

 

Sang-ho filmin hikâye açısından Train to Busan'ın devamı olmadığını, iki filmin aslen aynı evrende geçen iki farklı film olduğunu belirtiyor. Peninsula'nın önceden belirlenen vizyon tarihi Ağustos 2020 olmasına karşın dünya genelinde Covid-19 salgınının mevcudiyetini koruması durumunda filmin ertelenebileceğini not düşelim.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.