The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan yeni bir fragman yayınlandı

11.851 Gösterim
23 Ağustos 2022 16:15
The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan yeni bir fragman yayınlandı

Başlamasına sayılı günler kala The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan yeni bir fragman yayınlandı. Merakla beklenen dizi,  ilk iki bölümüyle 2 Eylül'de Amazon Prime Video ekranlarında olacak. 


Yüzüklerin Efendisi filmlerinde anlatılan olayların binlerce yıl öncesinde geçecek olan The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan yeni bir fragman yayınlandı. J.R.R. Tolkien'in Orta Dünya tarihinin efsanevi İkinci Çağı'nı ilk kez ekranlara taşıyacak olan dev bütçeli dizi, Amazon Prime Video'da izleyiciyle buluşacak.

 

İlk iki bölümüyle tüm dünyada aynı anda prömiyer yapacak olan dizi, saat dilimi farkları nedeniyle bazı ülkelerde 1 Eylül bazı ülkelerde ise 2 Eylül'de izleyiciyle buluşacak. Birinci bölümü Shadow of the Past adını taşıyan The Lord of the Rings: The Rings of Power, Türkiye'de ilk kez 2 Eylül'de sabaha karşı 4'te ekranlara gelecek. Dizinin 8 bölümden oluşan ilk sezonunun kalan bölümleri haftada bir yayınlanacak ve dizi 14 Ekim'de sezon finali yapacak.

 

Kimileri daha önceden tanınan kimileriyse yeni olan karakterlerin göreceli bir barış döneminden sonra uzun zamandır korkulan kötülüğün Orta Dünya'da yeniden ortaya çıkışıyla yüzleşmelerine odaklanan dizinin geniş oyuncu kadrosunda Cynthia Addai-Robinson (Míriel), Robert Aramayo (Elrond), Owain Arthur (Durin IV), Maxim Baldry (Isildur), Nazanin Bonindi (Bronwyn), Morfydd Clark (Galadriel), Ismael Cruz Córdova (Arondir), Charles Edwards (Celebrimbor), Trystan Gravelle (Ar-Pharazôn), Lenny Henry (Sadoc Burrows), Ema Horvath (Eärien), Markella Kavenagh (Elanor Brandyfoot), Tyroe Muhafidin (Theo), Sophia Nomvete (Disa), Lloyd Owen (Elendil), Megan Richards (Poppy Proudfellow), Dylan Smith (Largo Brandyfoot), Charlie Vickers (Halbrand), Leon Wadham (Kemen), Benjamin Walker (Gil-galad) ve Sara Zwangobani (Marigold Brandyfoot) gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda dört bölümde Wayne Yip, ikişer bölümde ise J.A. Bayona ve Charlotte Brändström oturuyor. 

 

2 Eylül'den itibaren Amazon Prime Video ekranlarında yerini alacak olan The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan yayınlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.