Rick and Morty'nin 6. sezonundan fragman yayınlandı

14.971 Gösterim
12 Ağustos 2022 13:13
Rick and Morty'nin 6. sezonundan fragman yayınlandı

Bir yıllık aradan sonra 4 Eylül'de ekranlara geri dönmeye hazırlanan Rick and Morty'nin 6. sezonundan fragman yayınlandı. 


Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından Adult Swim için yaratılan yetişkin animasyon dizisi Rick and Morty'nin 6. sezonundan fragman yayınlandı. Zamanlarını aile hayatı ve boyutlar arası yolculuk arasında bölüştürmüş alkolik bilim insanı Rick ve torunu Morty'nin maceralarını konu alan dizinin 10 bölümden oluşacak olan yeni sezonu, 4 Eylül'den itibaren izleyiciyle buluşacak.

 

Olay örgüsü hakkında çok fazla bilgi vermeyen fragmanı Black Sabbath'ın Paranoid şarkısı eşliğinde yayınlanan yeni sezon, 5. sezonun finalinden tam bir yıl sonra ekrana gelecek ve bu art arda gelen herhangi iki Rick and Morty sezonu arasındaki en kısa süre olacak. Yaratıcıları diziyi istikrarlı bir yayın döngüsüne sokmak için 2018 yılında Adult Swim ile uzun süreli bir sözleşme imzalamış ve Rick and Morty'nin 70 yeni bölümü sipariş edilmişti. Mevcut anlaşmaya göre, henüz yirmisi yayınlanan bu bölümlerden 6. sezon tamamlandıktan sonra hâlâ yayınlanacak 40 bölüm daha olacak. 

 

Justin Roiland, Chris Parnell, Sarah Chalke ve Spencer Grammer'ın seslendirme yapmaya devam edeceği yeni sezonda bölüm isimleri sırasıyla şöyle olacak: Bethic Twinstinct, Ricktional Mortpoon's Rickmas Mortcation, Full Meta Jackrick, Final Destination, Rick: A Mort Well Lived, Night Family, A Rick in King Mortur's Mort, Solaricks, Analyze Piss, Juricksic Mort.

 

4 Eylül'den itibaren ekranlara geri dönecek olan Rick and Morty'nin 6. sezonundan yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: The Wrap

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.