Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinden yeni bir fragman yayınlandı

2.333 Gösterim
16 Şubat 2022 11:07
Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinden yeni bir fragman yayınlandı

Netflix'in merakla beklenen Hazal Kaya'lı dizisi Pera Palas'ta Gece Yarısı'ndan yeni bir fragman yayınladı. Dizi, 3 Mart'tan itibaren izleyiciyle buluşacak.


Hazal Kaya'nın canlandırdığı Esra adlı genç gazetecinin, hakkında yazı yazmak için gittiği, 19. yüzyılın sonlarından günümüze kadar Mustafa Kemal Atatürk, Agatha Christie, Alfred Hithcock, Kraliçe II. Elizabeth, Greta Garbo, Zsa Zsa Gabor, Şah Rıza Pehlevi ve birçok oyuncu, yönetmen, siyasetçi, yazarı ağırlayan Beyoğlu'nun ünlü oteli Pera Palas'ta konaklaması sırasında otelin odalarından birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfetmesiyle kendisini Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen bir komployu önlemeye çalışırken bulmasını konu edinen Pera Palas'ta Gece Yarısı'ndan yeni bir fragman yayınlandı. Dizi, 3 Mart'tan itibaren Netflix ekranlarında olacak. Otel, Mustafa Kemal Atatürk'ün ziyaretleri sırasında konakladığı 101 numaralı odayı doğumunun 100. yılında müze oda haline getirmişti.

 

Yayınlanan yeni fragmanda, Tansu Biçer tarafından canlandırılan otelin karşılama görevlisinin zaman yolculuğu sırasında gazeteci Esra'ya yol göstericilik yaptığı görülüyor. Hazal Kaya ve Tansu Biçer'in yanı sıra dizinin kadrosunda Selahattin Paşalı, Engin Hepileri gibi ünlü oyuncular ile Clare Louise Frost, Yasemin Szawloski, James Chalmers ve Jordan J Gallagher gibi yabancı isimler yar alıyor. Senaryosu Elif Usman tarafından yazılan, yönetmenliğini Emre Şahin'in yaptığı Pera Palace'ta Gece Yarısı dizisinden yayınlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.