Pasifik Savaşı: İsyan sinemalarda: Filmden hediyeler kazanma fırsatı Box Office Türkiye'de!

3.093 Gösterim
26 Mart 2018 16:41
Pasifik Savaşı: İsyan sinemalarda: Filmden hediyeler kazanma fırsatı Box Office Türkiye'de!

2018 Mart 2018'de sinemalardaki yerini alan Pasifik Savaşı: İsyan (Pacific Rim Uprising) filminden orijinal anahtarlık ve defter kazanma fırsatı Box Office Türkiye'de!


Guillermo Del Toro'nun yarattığı Pasifik Savaşı evreninde savaş büyüyerek devam ediyor. John Boyega'nın başrolünde yer aldığı Pasifik Savaşı: İsyan, 23 Mart 2018 tarihinde vizyondaki yerini aldı. Dünya genelinde merakla beklenen filmden orijinal tasarım anahtarlık ve defter kazanma fırsatı ise Box Office Türkiye'de!

 

Box Office Türkiye'nin resmi Twitter hesabında, bugün (26 Mart) saat 20.00'da başlayacak olan ve 27 Mart 20.00'a kadar sürecek olan yarışmada, Pasifik Savaşı evreniyle ilgili soruya doğru cevabı veren kişiler, random.org ile yapılacak çekilişle Pasifik Savaşı: İsyan tasarımlı orijinal anahtarlık ve defter kazanma fırsatını yakalayacak. Bu orijinal seti kazanmak için Box Office Türkiye resmi Twitter sayfasını takipte kalın!

John Boyega (Star Wars: Güç Uyanıyor), korkunç "Kaiju"ya karşı insanlığı kurtarmak için hayatını veren efsanevi bir babanın oğlunu, bir zamanlar umut vaat eden bir Jaeger pilotu olan asi Jake Pentecost karakterini canlandırıyor. Jake, eğitimini bırakıp yeraltı suç dünyasına girmiştir. Ancak, durdurulması zor bir tehdit şehirleri yıkıp dünyaya diz çöktürürken, savaşın gölgesinde yetişmiş, cesur bir pilot nesline liderlik eden ve yıllardır ayrı düştüğü kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi) Jake'e babasının mirasına layık bir şekilde yaşaması için son bir şans verecektir. Yenik düşenler için adalet ararken tek umutları yok edici güçlere karşı dünya çapındaki bir isyanda bir araya gelmektir.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.