Oscar ödüllü Charlie Kaufman'ın yeni projesi bir Netflix filmi olacak

3.661 Gösterim
26 Ocak 2018 13:00
Oscar ödüllü Charlie Kaufman'ın yeni projesi bir Netflix filmi olacak

Oscar ödüllü senarist, yapımcı ve yönetmen Charlie KaufmanNetflix Orijinal ile gerçekleştireceği ilk proje için hazırlıklara başladı.


Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Being John Malkovich ve Anomalisa gibi filmlerle yakından tanıdığımız Oscar ödüllü senarist, yapımcı ve yönetmen Charlie Kaufman, Netflix ile gerçekleştireceği ilk proje için hazırlıklara başladı. Kanadalı yazar Iain Reid'in çok satan romanı I'm Thinking of Ending Things (Her Şeyi Bitirmeye Düşünüyorum)'i, senarist ve yönetmenliğini üstlenerek uyarlayacak olan Kaufman, bu Netflix Orijinal filmi için Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Human Nature ve Synedoche, New York filmlerinde beraber çalıştığı yapımcı Anthony Bregman gibi isimlerle yeniden bir araya gelecek. 

 

Netflix Orijinal filmlerinin başındaki isim Scott Stuber, Charlie Kaufman gibi eşsiz bir yetenekle ortak bir projede bulunmaktan övgüyle bahsetmenin yanı sıra Kaufman'ın uyarlayacağı bu yapımı bir an önce paylaşmak için oldukça sabırsız olduklarını dile getirdi. Adaptation filmiyle En İyi Uyarlama Senaryo dalında Oscar adaylığına layık görülen Kaufman'ın uyarlayacağı psikolojik gerilim türündeki Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum ise, anlatıcı kadın kahramanın terk etmeyi düşündüğü erkek arkadaşı Jake'le çıktığı araba yolcuğunda, hiç ummadığı ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bir dünyaya gidişiyle yaşananları konu ediniyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.