Milla Jovovich ve Ali Larter Resident Evil 6'da tekrar bir arada.

4.641 Gösterim
8 Ekim 2015 11:01
Milla Jovovich ve Ali Larter Resident Evil 6'da tekrar bir arada.

Afrika Cape Town'da, çekimleri devam eden Resident Evil serisinin son filmi, Resident Evil: The Final Chapter başrol oyuncusu Milla Jovovich'in instagram hesabına, Ali Larter ile çekildiği kamera arkası görüntüsünü ekledi. Böylelikle filme dair bir ayrıntı daha öğrenilmiş oldu. 


Jovovich, Alison ve Larter da Claire Redfield karakteriyle son filmde hayranlarına veda edecekler. Milla Jovovich tüm Resident Evil serisinde rol alırken, Larter'ın canlandırdığı Claire Redfield ile ilk olarak 2007 yapımı Resident Evil: Extinction'da tanışmıştık, daha sonra 2010 yapımı Resident Evil: After Life'ta yeraldı. Böylelikle son filmle beraber serinin toplam 3 filminde Redfield karakterini görmüş olacağız. 

Eylül ayının başlarında filme dahil olan beş kişinin daha isimleri anons edilmişti. Bunlardan üçü ilk kez seride oynayacak olan Ruby Rose, Eoin Macken ve William Levy. Daha önce 2004 yapımı Resident Evil: Apocalypse ve 2007 yapımı Resident Evil: Extinction'da Dr. Isaacs karakterini canlandıran Iain Glen ve, 2010 yapımı Resident Evil: Afterlife ve 2012 yapımı Resident Evil: Retribution'da Alber Wesker karakterine hayat veren Shawn Roberts ise kadroya dahil olan diğer iki isim.

Paul W.S. Anderson tarafından yönetilen filmde, Project Alice, zamana karşı yarışarak , son kalan insanları yok etmeye çalışan Red Queen'i durdurmaya çalışacak. 

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.