M3GAN filminin devamı M3GAN 2.0 için hazırlıklara başlandı

9.626 Gösterim
19 Ocak 2023 15:52
M3GAN filminin devamı M3GAN 2.0 için hazırlıklara başlandı

Kısa bir süre önce vizyona giren ve gişede beklentileri aşan M3GAN filminin devamı için hazırlıklara başlandı. Allison Williams ve Violet McGraw'un rollerine geri döneceği M3GAN 2.0, 17 Ocak 2025 tarihinde vizyona girecek.


Atomic Monster ve Blumhouse'un gerilim filmi M3GAN'ın devamı için senarist Akela Cooper ile tekrar anlaşıldı. M3GAN 2.0 ismiyle 17 Ocak 2025 tarihinde vizyona girecek. Devam filminin detayları henüz açıklanmadı ancak çocukların hem dostu hem de oyun arkadaşı olarak dizayn edilen insansı robot Megan'ın hikâyesini devam ettirecek olan M3GAN 2.0'da, ilk filmin başrolleri Allison Williams ve Violet McGraw rollerine geri dönüyor. İlk filmi Gerard Johnstone yönetmiş olsa da devam filmi için hangi yönetmenle anlaşıldığı henüz açıklanmadı.

 

Model 3 Generative Android'in kısaltması olan M3GAN, Ocak ayının başlarında vizyona girdi ve bugüne kadar globalde 96,72 milyon dolar hasılata ulaştı. Henüz M3GAN vizyona girmeden devam filminin çekilmesini düşünen yapımcılar, filmin gişedeki performansı sonrası bu düşünceyi resmiyete dökmüş oldu.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.