Jim Carrey'nin kadrosunda yer aldığı video oyun uyarlaması Sonic the Hedgehog'tan fragman yayınlandı

5.072 Gösterim
30 Nisan 2019 16:50
Jim Carrey'nin kadrosunda yer aldığı video oyun uyarlaması Sonic the Hedgehog'tan fragman yayınlandı

Jim Carrey'nin oyuncu kadrosunda yer aldığı, ünlü video oyun serisinden sinemaya uyarlanan Sonic the Hedgehog'tan fragman yayınlandı.


3D filmler, süper kahraman filmleri, yeniden çevrimler derken Disney'in istikrarlı bir biçimde klasik animasyonları live-action olarak uyarlaması, Hollywood'da yeni bir furya yaratmışa benziyor. Pokémon Detective Pikachu filmi ile video oyunların da live-action akımına dahil edilebileceğinin sinyalleri verilmişti. Daha önceden duyurulan bir başka video oyun klasiği Sonic the Hedgehog'un uyarlamasında da henüz fragman yayınlandı.

Devletin ünlü mavi kirpinin peşine düşmesi sonrası, bir şerifin Sonic'e kaçması için yardım etmesini konu edinen filmde, şerife James Marsden hayat verirken Sonic'i Parks and Recreation dizisiyle tanınan Ben Schwartz seslendiriyor. Filmin sürprizi ise, 2014 yılında gösterime giren Dumb and Dumber Too'dan beri bir stüdyo filminde yer almayan Jim Carrey! Ünlü oyuncunun Sonic'i yakalamaya çalışan bilim insanı Dr. Ivo Robotnik'e hayat verdiği film, 08 Kasım 2019 tarihinden itibaren Türkiye'de gösterime girecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.