J.J. Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği yeni Netflix filmi The Cloverfield Paradox'un fragmanı yayınlandı

4.214 Gösterim
5 Şubat 2018 11:50
J.J. Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği yeni Netflix filmi The Cloverfield Paradox'un fragmanı yayınlandı

J.J. Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği yeni Netflix filmi The Cloverfield Paradox'un fragmanı yayınlandı.


Yapımcı koltuğunda J.J. Abrams'ın oturduğu, bilim kurgu ve korku türünün özelliklerini taşıyan Cloverfield antolojisinin yeni filmi The Cloverfield Paradox, Cloverfield ve 10 Cloverfield Lane gibi kendinden önceki filmlerin barındığı gizemli hikâyeler için bir başlangıç anlatısıyla seyirci karşısına çıkıyor. Elizabeth Debicki, Daniel Brühl, Gugu Mbatha-Raw, Chris O'Dowd ve David Oyelowo'nun kadrosunda yer aldığı The Cloverfield Paradox, dünyanın aniden ortadan kayboluşuyla bir grup astronotun uzayda yaptıkları esrarengiz yolculuğu konu ediniyor. Ekseriyetle yapımcı yönüyle tanıdığımız Julius Onah'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin senaryosu Oren Uziel ve Doug Jung'un kaleminden çıkıyor.

45 milyon dolarla Cloverfield serisinin en büyük bütçesine sahip olan The Cloverfield Paradox, uzun süre vizyon tarihi belirsizliğiyle hayranlarını beklentide bırakmıştı ancak dün gece yayınlanan Super Bowl 2018'de büyük bir sürprizle ortaya çıktı. Filmin fragmanı Super Bowl esnasında yayınlanarak, etkinlik sonrasında filmin Netflix'te yerini alacağı açıklandı.

 

J.J. Abrams'ın umut vaad eden yapımı The Cloverfield Paradox'u, tüm dünyayla aynı anda -şimdi- Netflix Türkiye'den izlemek mümkün. Öncesinde filmden yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.