Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı Benden Ne Olur?, bu hafta sonu vizyona giriyor

4.415 Gösterim
13 Ocak 2022 17:42
Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı Benden Ne Olur?, bu hafta sonu vizyona giriyor

Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan'ın yer aldığı, Aslı T. Kızmaz'ın aynı isimli kitabından uyarlanan Benden Ne Olur?, hafta sonunda gösterime giriyor.


Henüz kendini olduramamış Sertab'ın, hayatını bir düzene sokmaya çalıştığı dönemde Soner'le tanışması sonrası gelişen olayları anlatan Benden Ne Olur?'un yönetmen koltuğunda Murat Şenöy oturuyor.

 

Başrolde yer alan Hazal Kaya'ya Onur Tuna, Enis Arıkan, Elçin Afacan, Cem Belevi, Tarık Pabuçcuoğlu, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci gibi isimler eşlik ederken, filmin senaryosunda kitabın yazarı Aslı T. Kızmaz'ın yanı sıra Müge Öztürk'ün imzası bulunuyor.

14 Ocak'tan itibaren seyirciyle buluşacak olan filmin konusu ise şöyle:

 

Benden Ne Olur?’un kahramanı tüm çevresinin kendisinden beklediği “düzenli” hayatı bir türlü olduramamış, istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadın Sertab Bal. Bir kaza sonucu ablası Harika’nın evini yakınca evsiz ve parasız kalan Sertab, Harika’nın “Senden hiçbir şey olmaz” sözleri ile büyük bir kırılma yaşar ve “Benden ne olur herkese göstereceğim” diye kendisine söz verip, savrulan hayatında tutunmaya karar verir. Kendine yeni bir hayat kurmaya çalıştığı sırada ünlü oyuncu Soner’le tanışması, Sertab’ın tüm planlarını alt üst edecektir.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.