Guillermo del Toro imzalı Cabinet Of Curiosities dizisine ilk bakış!

2.724 Gösterim
16 Ağustos 2022 12:41
Guillermo del Toro imzalı Cabinet Of Curiosities dizisine ilk bakış!

Guillermo del Toro'nun yaratıcılığını ve yapımcılığını üstlendiği, 25-28 Ekim arası her gün ikişer bölümle Netflix'te izleyiciyle buluşacak olan korku antoloji serisi Cabinet Of Curiosities'den tanıtım videosu ve ilk görseller yayınlandı.


Oscar ödüllü usta yönetmen Guillermo del Toro'nun yaratıcılığını yaptığı ve yapımcılığını üstlendiği korku antoloji serisi Cabinet Of Curiosities'den tanıtım videosu ve ilk görselleri yayınlandı. 8 bölümlük dizi Cadılar Bayramı'na doğru 25 Ekim'de ilk iki bölümüyle Netflix'te izleyiciyle buluştuktan sonra kalan bölümler 28 Ekim'e kadar ikişer ikişer ekranlara gelecek. Her biri farklı bir korku hikâyesini anlatan ve Guillermo del Toro'nun kendi seçtiği senarist ve yönetmenler tarafından hazırlanan bölümlerin isimleri ve kadroda yer alan oyuncular şöyle:

 

Dreams in the Witch House

Mika Watkins'in yazıp Catherine Hardwicke'in yönettiği bölüm H.P. Lovecraft'ın kısa hikâyesine dayanıyor ve kadroda Rupert Grint , Ismael Cruz Cordova, DJ Qualls, Nia Vardalos, Tenika Davis gibi oyuncular yer alıyor.

 

Graveyard Rats

Vincenzo Natali tarafından Henry Kuttner'ın kısa hikâyesinden uyarlanıp çekilen bölümde David Hewlett başrolü üstleniyor.

 

Lot 36

Guillermo del Toro'nun orijinal hikâyesinin Regina Corrado tarafından senaryolaştırıldığı bölümü Guillermo Navarro çekerken kadroda Tim Blake Nelson, Elpidia Carrillo, Demetrius Grosse ve Sebastian Roché yer alıyor.

 

Pickman's Model

Ben Barnes , Crispin Glover ve Oriana Leman'ın başrolleri üstlendiği bölümü H.P. Lovecraft'ın kısa hikâyesinden Lee Patterson uyarlarken yönetmen koltuğunda Keith Thomas oturuyor.

 

The Autopsy

David S. Goyer'ın Michael Shea'nin kısa hikâyesinden yola çıkarak yazdığı ve yönetmenliği David Prior'ın üstlendiği bölümde F. Murray Abraham, Glynn Turman ve Luke Roberts gibi isimler yer alıyor. 

 

The Murmuring

Guillermo del Toro'nun kısa hikâyesine dayanan bölümün senaristliğini ve yönetmenliğini Jennifer Kent üstlenirken kadroda Essie Davis, Andrew Lincoln ve Hannah Galway gibi isimler yer alıyor. 

 

The Outside

Çizgi roman yazarı Emily Carroll'ın kısa hikâyesine dayanan ve Haley Z. Boston tarafından yazılan bölümde, başrolleri Kate Micucci ve Martin Starr üstlenirken yönetmen koltuğunda Ana Lily Amirpour oturuyor. 

 

The Viewing

Panos Cosmatos ve Aaron Stewart-Ahn'ın yazıp Cosmatos'un yönettiği bölümde; Peter Weller, Eric André, Sofia Boutella, Charlyne Yi, Steve Agee, Michael Therrialt ve Saad Siddiqui gibi isimler yer alıyor. 

 

25-28 Ekim arası her gün ikişer bölümü Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan olan Cabinet Of Curiosities dizisinden yayınlanan tanıtım videosu ve ilk görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: The Playlist

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.