Gain'in merakla beklenen dizisi Etkileyici, bu ay izleyiciyle buluşacak

7.105 Gösterim
3 Kasım 2021 17:02
Gain'in merakla beklenen dizisi Etkileyici, bu ay izleyiciyle buluşacak

Başrollerini Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani’nin üstlendiği, çok takipçili bir influencer ile popüler bir futbolcunun beraber eğlendikleri bir gecenin sonrasında yaşananları anlatan Etkileyici, bu ay içerisinde Gain'de ekranlara gelecek.


Influencer Leyla Demir’in büyük bir futbol kulübü karşısında adalet arayışını izleyeceğimiz Etkileyici'nin senaristliğini Murat Kepez ve Zeynep Koçak yaparken yönetmen koltuğunda Hande Türkel oturuyor. Yılın Influencer’ı seçilen Leyla Demir ve yıldız futbolcu Emre Kunda’nın beraber eğlendikleri bir gecenin sonrasında yaşadıklarını anlatan dizi, ülkenin en popüler iki figürünün takipçilerinin de olaya dahil olmasıyla birlikte, sosyal medya linç kültürünün o geceyi bir skandala dönüştürmesini ve genç bir kadının hayatını nasıl etkilediğini konu alıyor. 

 

Aslıhan Malbora'nın Leyla Demir isminde bir influencer'ı ve Bertan Asllani’nin ise Emre Kunda isminde ünlü bir futbolcuyu canlandırdığı dizinin kadrosunda Ali Barkın, Nazlı Tosunoğlu, Alptekin Serdengeçti, Melis Özçimen, İlker Kızmaz, Levent Can, Mehmetcan Mincinözlü, Serap Matyaş ve Muharrem Bayrak gibi deneyimli isimler ve sürpriz konuklar yer alıyor.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.