Gain'in merakla beklenen dizisi Duran, 11 Ocak'ta başlıyor

8.835 Gösterim
5 Ocak 2022 17:12
Gain'in merakla beklenen dizisi Duran, 11 Ocak'ta başlıyor

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan, başrollerinde İlyas Salman, Oktay Çubuk ve Bahar Şahin'in yer aldığı yeni dizi Duran, 11 Ocak'tan itibaren Gain'de izleyiciyle buluşacak.


Yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut’un yaptığı, senaryosunu Murat Şevket ve Yunus Ozan Korkut’un birlikte yazdığı Duran, yaşadıkları varoş mahalleden kurtulmak için planlar yapan 3 gencin beklenmedik bir kesişmeyle değişen hayat mücadelelerine odaklanıyor. Başrollerinde 12 yıl sonra setlere dönen sinemanın usta oyuncusu İlyas Salman ile son dönemde yıldızı parlayan genç oyunculardan Oktay Çubuk ve Bahar Şahin'in bulunduğu dizinin kadrosunda ayrıca Erdem Şenocak, Nil Keser, Burak Can Doğan, Batuhan Gelener, Zen-G, Mehmet Bozdoğan, Ozan Buz, Lorin Merhart, Cem Söküt gibi isimler yer alıyor.

45'er dakikalık 9 bölümden oluşan ve ilk iki bölümüyle 11 Ocak'tan itibaren Gain'de ekrana gelecek olan Duran dizisinin konusu ise şöyle:

 

Duran, Celal ve Mustafa’nın ortak amacı bir yolunu bulup yaşadıkları varoş mahalleden bir an önce kurtulmaktır. Duran (Oktay Çubuk), Muay Thai turnuvasını kazanmak, varlıklı ve ünlü bir dövüşçü olmak ister. Celal (Burak Can Doğan) başarısız denemelerinin ardından bir rap bestesi üstüne çalışmaya başlar. Mustafa (Batuhan Gelener) ise mahallenin nüfuz sahibi çetesine kapağı atmaya çalışır. Altın Eldivenler spor salonunun sahibi eski şampiyon boksör Hakkı (İlyas Salman) için de yaklaşmakta olan turnuva mahallenin nüfuzlu abisi Sedat’a (Erdem Şenocak) olan borçlarından kurtulmak için de tek fırsattır. Hakkı’nın yıllardır görmediği Almanya’da yaşayan torunu Aslı’nın (Bahar Şahin) çalıntı bir elmasla çıkagelmesi ve sonrasında bir kaza sonucu elması kaybetmesi mahalledeki dengeleri altüst eder.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.