Gain dizisi Aslında Özgürsün'ün yayın tarihi belli oldu

4.271 Gösterim
29 Nisan 2022 14:52
Gain dizisi Aslında Özgürsün'ün yayın tarihi belli oldu

Duygu Asena'nın aynı adlı eserinden uyarlanan Aslında Özgürsün'ün yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Deniz Çakır ve Bade İşcil'in yer aldığı dizi, 9 Mayıs'tan itibaren Gain ekranlarında olacak. 


Duygu Asena'nın, toplumun ve erkeklerin dayattığı kurallara karşı çıkan Belgin ve Berna isimli 40 yaşlarındaki iki kadının dostluğunu, özgürlük ve kimlik arayışlarını konu alan aynı adlı romanından uyarlanan dizi Aslında Özgürsün'ün 9 Mayıs'ta başlayacağı duyuruldu. Başrollerinde Deniz Çakır ve Bade İşcil'in yer aldığı dizi, Gain ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Ali Kemal Güven’in üstlendiği dizide, farklı çevrelerden farklı hayatlar yaşayan ancak benzer sorunlarla mücadele etmek zorunda kalan iki çocukluk arkadaşından Berna'ya Deniz Çakır, Belgin’e ise Bade İşcil hayat veriyor. Kadrosunda Alican Yücesoy, Burak Yamantürk, Saygın Soysal, Berk Cankat, Ceren Taşçı, Sergen Deveci, Ecrin Bolkar, Perihan Savaş, Aslı İçözü, Nurhan Özenen ve Nükhet Duru gibi isimleri bulunduran dizide konuk oyuncu olan Zuhal Olcay ise hayatını ve kalemini kadınları özgürleştirmeye adamış gazeteci ve yazar Duygu Asena'yı canlandırıyor.

 

9 Mayıs'tan itibaren Gain ekranlarında izleyiciyle buluşacağı açıklanan Aslında Özgürsün'ün fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.