Eylül ayında Gain'de yayınlanacak yabancı diziler

2.378 Gösterim
31 Ağustos 2021 16:31
Eylül ayında Gain'de yayınlanacak yabancı diziler

Jim Carrey’nin başrolünü üstlendiği Kidding, Girlfriend Experience’ın 3. sezonu, Matt LeBlanc'li Man with a Plan gibi diziler, eylül ayı içerisinde Gain'de yayınlanacak.


Yerli dijital platformlardan Gain'de eylül ayı içerisinde izleyiciyle buluşacak yabancı diziler belli oldu. Dizilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Future Man

Hademe Josh Futturman oldukça sıkıcı bir hayat sürüyordur, iş dışındaki zamanının çoğunu video oyunları oynayarak geçiriyor. Bitirilemez olduğu kabul edilen ve dünyanın geri kalanının vazgeçtiği bir video oyununu bitirdiğinde hayatı değişir. Oyunun iki karakteri, gelecekten gelen gizemli ziyaretçiler olarak ortaya çıkar. Dünya tehlike altındadır ve Josh dünyayı kurtarabilecek tek kişidir.

 

Man with a Plan

Matt Leblanc ve Liza Snyder’in başrollerini paylaştığı Man with a Plan’da Adam Burns'un karısı Andi işine geri dönmek istiyordur ancak birisinin çocuklarla ilgilenmesi gerekiyordur. Bunun çok kolay bir iş olduğunu düşünen Adam, kendisinin çocuklarla ilgileneceğini söyler. Başına geleceklerden haberdar olmayan Adam, yeni ebeveyn görevleriyle baş ederken kendini komik durumlarda bulur.

 

Kidding

Jim Carrey'nin başrolünde yer aldığı Kidding’de, Amerika’da bir neslin birlikte büyüdüğü, çocukların en sevdiği televizyon karakteri Mr. Jeff Pickles, aynı zamanda milyarlarca dolar eden bir marka imparatorluğunun da başındadır. Jeff eşi, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesiyle mutlu bir yaşantı sürmektedir. Ancak ailesinde yaşadığı ciddi sorunlarla baş etmesi gerektiğinde, sahip olduklarının ona hiç de yardımcı olmadığını görür. İzleyiciyi altüst eden kara komedi tarzındaki dizide Jim Carrey, acımasız bir dünyada var olmaya çalışan ve yavaş yavaş aklını kaybetmeye başlayan nazik bir adamı canlandırıyor.

 

Girlfriend Experience - 3. Sezon

Girlfriend Experience’ın sadece Gain’de izlenebilecek 3. sezonunda, bir nöroloji uzmanı olan Iris, okulu bırakır ve insan davranışlarını inceleyen bir teknoloji firmasına katılmak için Londra'ya taşınır. "Kız arkadaş deneyiminin" işlemsel dünyasını keşfetmeye başladığında, müşteri seanslarının kendisine teknoloji dünyasında bir avantaj sağladığını anlar.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.